Gökhan Özen - Budala -

14 Nisan 2013 Pazar
Etiketler: , , , , ,

9 yorum:

 1. Çok güzel klip olmuş. Bu ilk araklama mevzusu değil ülkemizde benzerleri olmuştu ama bu kadar güzel uyarlananı ilk defa olmuştur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Araklama gibi çirkin bir sözü size aynen iade ediyoruz.Araklama,birşeyi gizlice alıp kullanmak demektir,oysa Sanatçı daha klibinin çekildiği anda açıkladı,uyarlama senaryo çekiyorum dedi,ama sen ve gibilerinin mantığı ve beyni tek yönde çalıştığı için hep bir sataşma halindesiniz,bu da ezik olanların bu eziklik duygusunu bastırmak için geliştirdikleri bir şey:)))

   Sil
 2. Haklısınız, çok başarılı bir klip olmuş. Bizler kendi eserlerimizi eleştirmek yerine sahip çıkmalıyız, youtube'da okuduğum pek çok yorum kötü amaçlı yazılmış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Naz

   Çok doğru söylediniz,youtube'a kötü amaçlı yazılan yorumları kimlerin yazdığını tahmin etmek zor değil..O kadar kıskanırlar ki Gökhan Özeni,meslektaşları,ee gerisini anlayın işte...

   Sil
 3. ağzı olan konuşuyor işte, Gökhan kaç kez söyledi hatta klip çekilirken söyledi bu senaryo benim kendi özgün senaryom değil dedi var olan bir senaryoyu şarkıma uygun bulduğum için çekiyorum dedi defalarca söyledi bunu ama anlamayana davul zurna az tabii ki sizi tebrik ediyorum anlayışlı tarafsız yorumunuz için... üstelik bu adamın şarkılarını ecnebi şarkıcılar izinsiz lullanıp kendilerine albüm yapıyorlar, hep gökhan özen'den çalıyorlar daha gökhan'a destek çıkacağımıza klip eleştiriliyor, çalmış olsaydı bile az bile yapmış derdim adamdan şarkıları çalsınlar onlara susalım, gökhan benzer klip çekti diye kin kusalım, yok böyle bir dünya, ülkemizde bir sürü uyarlama dizi benzer klipler varken neden gökhan özen'in ki batar bunu da anlamak güç. klip çalıntı değil kesinlikle, adam söyledi saklamadı ki çalıntı olsun ülkemizde neler yapılıyor haklar yeniliyor kimsenin sesi çıkmıyor amma aman efendim gökhan özen daha önce çekilen bir şeyi çekmiş diye kıyamet koparılıyor, önemli olan şarkı değil midir zaten söz müzik aranje kısmına bakmazlar da klip benzer bir klip diye ağızlarına geleni söylerler yok efendim şarkı kime aitmiş ne yapmış diye bakmıyorsan klibi de eleştirmekte kendine hak görmeyeceksin, evet daha önce çekilenlerden çok daha kaliteli ve samimi gerçek bir iş çıkarmış gökhan özen. şarkının söz müzik aranje kısımlarında da onun adı olduğuna göre takdiri fazlasıyla hak ediyor....

  YanıtlaSil
 4. Youtubede ki olumsuzluklardan sonra olumlu görüşlerin olduğunu da görmek gerçekten güzel. Konuyla hiç alakası olmadan konuşanların bu yazılanlardan sonra bir kez daha düşünmesi gerekecek sanırım.

  YanıtlaSil
 5. Klipdeki köpeğin cinsini bilen var mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bırak köpeği o kızın güzelliği nedir öyle ya maşallah :D

   Sil
 6. güzel klip ve şarkı olmuş. Sadece video izlerken bile para kazanmak mümkün bunun için eticaretkazanclari.com

  YanıtlaSil